100pair SC duplex AB Klip for SC dx-stik grøn blå grå plast SC fiber optic tilbehør ftth dele gratis fragt ELINK

kr103.79

Ny vare

På lager

Stik Type SC/UPC
farve blå grå grøn
Materiale Plast
Mærke NoEnName_Null
Størrelse SM MM APC
Kompatibel open switch
Fiber Type Single Mode
Item SC duplex AB Klip
ANTAL for 100 stk SC duplex-stik
Item Længde 1m
Anvendelse SC dx-stik
Model-Nummer AB0-C-SC

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat/whatapp/tlf:+86-13065838003

100pair SC duplex AB Klip for SC dx-stik grøn blå grå plast SC fiber optic tilbehør ftth dele gratis fragt ELINK

Pic Vis:

mi moxibustion, FIBER, ftth, skifte fibra industrielle, ftth værktøj, apc-stik, e link, moxa stick, sfp, rkdm fører